Trail Kursiu Nerija logo

2019  10 19

KNUT ITRA member

organizaciniai partneriai

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

KNUT partneris Miesto žyrafos
KNUT partneris Klaipėda europos sporto miestas 2018
KNUT partneris Klaipėda, aš su tavim
KNUT sponsor www.Sportpoint.lt
KNUT sponsor www.ssportas.lt
KNUT sponsor www.Maistassportui.lt
 

Apie

    Trail "Kuršių Nerija" tai dar vienas neišdildomų potyrių ir nerealių vaizdų bėgimo bekele nuotykis su daugybe smėlio!

    Kuršių nerija - tai kraštovaizdis, nepaliestas žmogaus rankos. Bėgdami UNESCO saugomomis teritorijomis patirsite tai, ko žodžiais neapibūdinsi – tikrą laisvės jausmą.

     Nuo aukščiausių kopų atsiveriantys vaizdai, atėmę žadą, privers akimirkai stabtelėti – pasigrožėti ir įkvėpti gaivaus oro gurkšnį.

     Platūs ir laukiniai paplūdimiai, byrančios minkšto smėlio kopos, bus tikras išbandymas Jūsų kojoms, o tamsūs ir vėsūs miškai tikra palaima bei užuovėja nuo stiprių vėjų ir kaitrios saulės.

 

Trasos

1) kuršių takais (9 KM)

Rėmėjas SPORTUOK.lt

     Ši trasa puikiai tiks norintiems išmėginti bėgimą bekele (ne asfaltu), nes trasa visiškai nesudėtinga.

     Daugiausia trasos sudarys platūs miško keliukai, kai kur smėlėti takai ir kalvos bei truputis betoninio kelio. Be abejo, reikės įveikti Hageno kalną ir keletą kitų mažesnių kalvų. Įveikti - reiškia užlipti, nebūtinai bėgti. Trail'e lipti į kalną ar eiti, kai esi pavargęs - visiškai normalu!

     Taip pat prabėgsite pro antrojo pasaulinio karo likučius - gynybinius įtvirtinimus, kurie saugojo Klaipėdos miestą nuo oro atakų.

     Trasą baigsite bėgdami miško takais šalia marių, ir iš pakankamai arti galėsite apžiūrėti Suskystintų gamtinių dujų laivą/saugyklą "Independence", kuris atrodo išties įspūdingai.

      Sukilimo visoje trasoje iš viso tik 100 vertikalių metrų, o viduryje trasos galėsite pasipildyti vandens atsargas - tad tikrai nebus sunku.

21 miske jurgita
samanos 44kmi
kelyss
21 miske jurgita
samanos 44kmi
kelyss

2) kuršių pusmaratonis (21 km)

Rėmėjas MAISTASSPORTUI.lt

       Norintiems daugiau pažinti Kuršių neriją teks labiau paplušėti, nes įveikdami pusės maratono distancijos trasą, prabėgsite visas trumposios distancijos vietas - įkopsite į Hageno kalną, prabėgsite Neringos mišką, bet ir turėsite galimybę pajausti laisvės pojūtį, bėgdami laukiniu paplūdimiu (~1,3 km).

      Trasos 9-tame ir 14-tame kilometre galėsite pasistiprinti sausainiais, vaisiais, energiniu gėrimu bei kitais gardumynais ir, žinoma, pasipildyti vandens atsargas.

      Tęsdami nuotykį ir įkopę į paskutinįjį didžiausią kalną (Meškos galvos kopa), nepamirškite atsisukti ir pasigrožėti Klaipėdos miesto panorama.

       Trasą baigsite bėgdami miško takais šalia marių, ir iš pakankamai arti galėsite apžiūrėti Suskystintų gamtinių dujų laivą/saugyklą "Independence", kuris atrodo išties įspūdingai. Sukilimo visoje trasoje iš viso tik apie 190 m.

samanos 44kmi
IMG_1842_22
samanos 44kmi
IMG_1842_22

3) Kuršių maratonas (44 km) - 2 ITRA 

Rėmėjas SPORTPOINT.lt

    Ar kada metei sau iššūkį, išbandydamas ką nors naujo ir tokio drastiško, ką ne visi išdrįsta padaryti? O gal svarstei, kokios tavo galimybės ir kiek daug tu pajėgus? Savo jėgas puikiai gali pasitikrinti Kuršių maratono trasoje.

   Bėgdami šią distanciją nuo kelto iki pat Juodkrantės ir atgal pamatysite visus trumpųjų trasų vaizdus, bet dar ir papildomai prabėgsite atviras, kadaise sudegusio miško, kopas, kur ligi šiol matyti šios nelaimės pėdsakai, įveiksite tamsius ir tankius Juodkrantės miškus, aplankysite Juodkrantės miestelį ir žinoma turėsite galimybę užkopti į Hageno,  Raganų, Lapnugario ir kitus kalnus bei kalvas.

  Taip pat nusileisite į pačią tikriausią Griekų daubą, kurioje ne tik išpažįstamos, bet ir atleidžiamos visos nuodėmės! Visoje trasoje sukilimo surinksite apie 510 metrų.

     Šioje trasoje maitinimo punktus rasite ties 9-tu, 18-tu, 27-tu ir 36-tu kilometru, kuriuose galėsite pasistiprinti sausainiais, vaisiais, energiniu gėrimu bei kitais gardumynais ir, žinoma, pasipildyti vandens atsargas.

4) kuršių ultra (65 km) - 3 ITRA 

Rėmėjas S-SPORTAS.lt

   Tik drąsiausi, smalsiausi ir ištvermingiausi, pasirinkę šią ULTRA maratono distancijos trasą perbėgs išilgai visą Kuršių neriją.

    Įsivaizduok - 6.00 val. ryto, o Tu jau keliauji autobusu į savęs išbandymo vietą. Nida, ir Parnidžio kopa jau čia, saulės laikrodis dar nieko nerodo, nes rūkas tik sklaidosi. Ore tvyro drėgmė ir lengvas vėjukas, akyse atsiveria didinga smėlio kopa ir marių vaizdas.

  Paskelbiamas startas, o prieš akis Tavo didžiausias nuotykis, kuris nuves pro Nidos miškus, pro švyturį link aukščiausios Vecekrugo kopos (67m) nuo kurios atsiveria įspūdinga Kuršių marių ir Baltijos jūros panorama, prabėgsite pro Preilos miestelį ir už jo esančias smėlėtas kopas, ilgą Naglių rezervato paplūdimio ruožą (11,5km), tamsų ir tankų Juodkrantės mišką, kuriame įsikūrusi pilkųjų garnių ir kormoranų kolonija, Raganų kalną bei daugiau nei 10 aukščiausių Kuršių nerijos kalvų ir kopų: Urbo, Angių, Giedružės, Vecekrugo, Karvaičio, Skripsto, Žuvėdrų, Lapnugario, Meilės ir kt., įveikus visą distanciją, surinksite apie 920 vertikalius metrus

    Ir tai ne viskas, kas tavęs laukia - ši trasa tikras naujų įspūdžių garantas.

 

Registracija

Screenshot 2018-08-07 09.25.50.png
 

Parašykite mums:

El. paštas: trailkursiunerija@gmail.com
FB: Trail Kuršių Nerija
arba užpildykite lentelę:

Kontaktai

© 2018 by trail Kuršių Nerija

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now